Norske Lysdesignere
Back to All Events

NL's Årsmøte (+ faglig påfyll) 2015

  • Norlux 130 Drammensveien Oslo, Oslo, 0277 Norway (map)

Det er med stor iver at vi nå innkaller alle våre medlemmer til foreningens andre årsmøte. Årsmøtet er foreningens høyeste organ, og det er essensielt for foreningen at medlemmer er engasjerte og møter denne kvelden. Som trekkplaster kan vi melde at det både blir servering og faglig innputt.

Årets faglige innhold består i at Are Røysamb fra HBV og Katia Banoun fra Lyskultur kommer innom og forteller om status på lysdesignstudiet i Norge. Etterfølgende så vil foreningens bauta, selveste årsmøtet, skytes igang.

Meld deg på ved å sende mail til post@norskelysdesignere.no! Påmelding er veldig vesentlig pga. servering. (Vårt helautomatiske system som bekrefter din påmelding er relativt manuelt. Du skal derfor ikke bli bekymret dersom du ikke mottar en bekreftelse.)

Hjertelig velkommen!
Vennlig hilsen styret i Norske Lysdesignere

 

Er du medlem, men mangler å motta våre årsmøtepapirer? Isåfall så har vi ikke din riktige mailadresse! Send oss isåfall denne på post@norskelysdesignere.no

Earlier Event: February 5
Lux'us night vol.02